Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

Кінезотерапія для реабілітації пацієнтів у поліклініці №8

Комплект обладнання для кінезотерапії “Гравітон-1” є інноваційним засобом, який застосовується у медицині для проведення кінезолікування. Це спеціально розроблена система, що використовує принцип гравітації для покращення фізичної реабілітації пацієнтів з різними захворюваннями й травмами. Відтепер «Гравітон-1» доступний для пацієнтів у відділенні відновного лікування КНП «Міська поліклініка №8» ХМР.

Це підвісна система для виконання вправ у горизонтальному положенні. Пацієнта розміщують проблемною зоною на широкі манжети, підвішені до рамкової конструкції. Принцип дії установки полягає у відключення поверхневих м’язів під час перебування пацієнта у повітрі й активації глибоких м’язів, що призводить до формування правильних стереотипів руху.

Основна користь використання комплекту “Гравітон-1” полягає в тому, що він дозволяє здійснювати кінезотерапію з меншим навантаженням на суглоби та м’язи пацієнта, а це особливо важливо для людей з обмеженою фізичною активністю або з певними обмеженнями у русі. Основні переваги використання “Гравітона-1” у медицині включають:

 • Зменшення навантаження на опорно-рухову систему: Завдяки використанню принципу гравітації, “Гравітон-1” дозволяє зменшити вагу тіла пацієнта, що зменшує навантаження на суглоби, хребет і м’язи. Це особливо корисно для пацієнтів зі скелетно-м’язовими захворюваннями, артритом або післяопераційною реабілітацією.
 • Покращення функціональної реабілітації: “Гравітон-1” дозволяє проводити рухові вправи з більшою легкістю та зменшеним ризиком ускладнень. Він допомагає пацієнтам відновлювати координацію, баланс і силу м’язів, сприяючи швидшій і повній реабілітації.
 • Збільшення ефективності тренувань завдяки можливості регулювання сили тяжіння, “Гравітон-1” дозволяє налаштувати оптимальне навантаження для кожного пацієнта окремо. Це дозволяє досягти більш ефективних результатів у тренуваннях і зменшити час, необхідний для досягнення поставлених реабілітаційних цілей.
 • Розширення можливостей лікування: “Гравітон-1” дозволяє проводити різні види кінезотерапії, включаючи ходіння, біг, вправи для координації та розвитку силових показників. Це розширює спектр лікувальних можливостей та дозволяє пристосувати тренування до потреб кожного конкретного пацієнта.

Використання цього обладнання у реабілітації пацієнтів допомагає їм швидше відновлюватися після травм або операцій, поліпшує функціональні показники тіла, забезпечує зменшення навантаження на опорно-рухову систему, допомагаючи пацієнтам повернутися до активного та здорового способу життя.

Показання – захворювання опорно-рухового апарату: остеохондроз, протрузії та грижі між хребцевих дисків, нестабільність хребців, викривлення хребта, артрози плечових, тазостегнових та колінних суглобів, артрити та періартрити.

Протипоказання: виникнення або посилення болю при виконанні вправ, онкологічні захворювання хребта і суглобів, гострі травми з розривом сухожиль і м’язів, стан після операції на хребті по формуванню анкілозів, оперативні втручання на суглобах.

Порядок надання послуги у поліклініці №8:

 • пацієнти з реабілітаційним діагнозом та за наявності електронного направлення лікаря фізичної та реабілітаційної медицини отримують кінезолікування БЕЗОПЛАТНО.

Додаткова інформація щодо кінетотерапії за телефоном: +380952953252 –
Катерина Валеріївна ЛОМТЄВА, фізичний терапевт поліклініки №8

У відеоролику: лікування на ортопедичному комплексі «Гравітон-1»

 


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

 • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222