Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ В ПОРЯДКУ ЗАПИСУ ПАЦІЄНТІВ НА ЛІКАРСЬКІ ПРИЙОМИ ДО ЛІКАРІВ-СПЕЦІАЛІСТІВ ПОЛІКЛІНІКИ

З травня поточного року вводиться новий алгоритм запису пацієнтів на лікарські прийоми до лікарів наступних спеціальностей: хірург, невропатолог, кардіолог, ендокринолог, травматолог, офтальмолог (окуліст), отоларинголог (ЛОР), уролог, ревматолог, онколог, інфекціоніст, фізіотерапевт. Зміни проводяться у рамках реформування галузі охорони здоров’я на підставі наказу МОЗ України від 19.03.2018 № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги».

Новий порядок запису спрямований на впорядкування організації лікарських прийомів, підвищення ролі лікарів первинної ланки медицини та ефективності роботи лікарів-фахівців, з метою надання пацієнтам якісної медичної допомоги.

Час прийому лікарів фахівців умовно розділено на дві частини:

 • Прийом лікаря-фахівця (передбачає повторний прийом, призначений самим лікарем-фахівцем), становить 10-50% загальної тривалості прийому в залежності від спеціальності. Пацієнти можуть скористатися сервісом онлайн-запису через Інтернет.
 • Консультація лікаря-спеціаліста (необхідне направлення лікаря-терапевта, яке можна отримати, попередньо відвідавши довіреного лікаря, з яким підписано декларацію на надання первинної медичної допомоги). На консультації відводиться 50-90% загальної тривалості прийому в залежності від спеціальності. Онлайн-запис відсутній.

Рішення про доцільність консультування у лікаря-спеціаліста приймає лікар-терапевт, який при необхідності може видати направлення (з ним пацієнт звертається до реєстратури поліклініки для проведення запису на прийом) або лікар-терапевт записує пацієнта до лікаря-фахівця самостійно.

 • Прийом пацієнтів з гострим болем проводиться за спеціальними (так званими «гостробольовими») талонами, які видаються в реєстратурі за принципом «сьогодні на сьогодні».

Просимо з розумінням поставитися до нововведень і спільними зусиллями – медпрацівників і Вашими, шановні пацієнти, – сприяти вдосконаленню медичного обслуговування в поліклініці.

Не виключаємо, що на початковому етапі будуть можливі певні збої. У процесі відпрацювання нововведень будуть підбиратися оптимальні варіанти. Але запевняємо, що медичні працівники поліклініки налаштовані на злагоджену роботу і постійно прагнуть надавати необхідну медичну допомогу всім, хто її потребує.

Олена Чумаченко, головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ХМР


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

 • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222