Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ: ВІДРЕМОНТОВАНІ КАБІНЕТИ ТА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Клініко-діагностична лабораторія КНП «Міська поліклініка №8» ХМР продовжує обновлюватись. За останній час зроблено євроремонт ще кількох кабінетів, які до того ж укомплектовані новими лабораторними меблями. Придбано сучасне обладнання, що дозволяє розширити можливості проведення діагностичних досліджень і забезпечує їх якісність та  оперативність.

Як уже повідомлялося, в 2018 році адміністрацією поліклініки №8 було прийнято рішення про проведення великого обсягу ремонтних робіт у приміщеннях клініко-діагностичної лабораторії. «Цей затребуваний структурний підрозділ забезпечує обслуговування значної кількості пацієнтів, – зазначає головний лікар поліклініки Олена Чумаченко. – Якісний ремонт кабінетів, комплектація їх спеціальними лабораторними меблями та новим діагностичним обладнанням дозволяє забезпечити відповідність встановленим санітарним нормам, покращує умови роботи персоналу, створює більш комфортну обстановку для пацієнтів.  Оскільки припиняти роботу КДЛ ми не можемо, вирішили здійснювати задумане поетапно, і вже змогли реалізувати частину наших планів».

Першим етапом стали ремонтні роботи приміщення, у якому проводиться миття лабораторного посуду (інформація вже розміщувалася на сайті поліклініки )

Наразі відремонтований ще один блок, що включає кабінети забору клінічних аналізів крові та біохімічних досліджень. Відремонтовані приміщення органічно доповнили нові меблі, що відповідають стандартам комплектації лабораторних приміщень.

Протягом останніх місяців для лабораторії придбано сучасне обладнання, яке відкриває нові можливості в проведенні діагностичних досліджень.

Автоматичний гематологічний аналізатор серії НВ дозволяє одночасно проводити 19 параметрів вимірювань і робить відразу три гістограми (до його застосування дослідження проводилися по 12 параметрам). Всі результати відображаються на екрані, а також роздруковуються на паперовому носії. Вони дають розгорнутий інформативний аналіз, необхідний для постановки лікарями діагнозу і визначення стратегії лікування пацієнтів. Аналізатори цієї серії максимально задовольняють клінічні потреби в лабораторній in-vitro діагностиці.

Важливою є та обставина, що автоматика зводить до мінімуму контакти фельдшерів-лаборантів з хімічними реагентами та кров’ю.

Напівавтоматичний аналізатор сечі CITOLAB READER із застосуванням тест-смужок істотно прискорює і спрощує процедуру діагностики, дозволяючи фахівцям швидко і точно ідентифікувати патологічні зміни в сечі. Аналізатор досліджує тест-смужки, визначаючи 10 параметрів, а саме: питома вага, pH,  лейкоцити, нітрити, білок, глюкоза, кетони, уробіліноген, бірібулін і наявність крові в сечі.

Результати дослідження із зазначенням дати та часу їх проведення, а також з порядковим та ідентифікаційним номерами зберігаються в пам’яті аналізатора з можливістю їх роздруківки вбудованим принтером.

П’ять фельдшерів-лаборантів пройшли спеціальне навчання з експлуатації нового обладнання і отримали відповідні сертифікати. Щодня вони проводять близько ста досліджень на кожному з аналізаторів. Отримавши перший досвід використання обладнання в практичній діяльності, фахівці поліклініки дають позитивну оцінку і задоволені фактом свого залучення до сучасних технологій, що застосовуються в лабораторних дослідженнях.

В умовах медичної реформи та реформування первинної ланки медицини, які передбачають доступність комплексу діагностичних досліджень для кожного пацієнта, вдосконалення матеріально-технічної бази клініко-діагностичної лабораторії є запорукою успішної  реалізації цих завдань.

Переглянути фотогалерею

DSC 1687
DSC 1695
DSC 1709
DSC 1712
DSC 1650
DSC 1654
DSC 1656
DSC 1658
DSC 1664
DSC 1665
DSC 1666
DSC 1672
DSC 1676
DSC 1678
DSC 1681
DSC 1686


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

  • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222