Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

Рецептурні препарати – за електрониими рецептами. У поліклініці №8 готові до введення новацій

Як ми уже повідомляли, з 1 квітня 2023 року вводиться електронний рецепт на рецептурні препарати. Лікарі КНП «Міська поліклініка №8» ХМР відповідно до рішення МОЗ України розпочинають видачу рецептів, керуючись встановленими алгоритмами, – інформує медичний директор мед закладу М.В. Ушакова. На прийомах лікарі надаватимуть індивідуальні роз’яснення пацієнтам, а з основними.аспектами цієї новації запрошуємо всіх охочих ознайомитися вже зараз у підготовленій підбірці матеріалів.

Основні факти про електронний рецепт на рецептурні ліки

 1. Е-рецепт буде впроваджуватися поступово: так для своєї зручності ви зможете самостійно обрати, за яким рецептом ви бажаєте придбати ліки в аптеці – електронним чи паперовим.
 2. До того ж за відсутності світла чи звʼязку у медичному закладі, лікар, також випише вам рецепт на спеціальному паперовому бланку.
 3. Електронний рецепт можна буде отримати в будь-якого лікаря, незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем. Водночас пацієнт має бути обов’язково зареєстрований в ЕСОЗ – це проста процедура, яку може швидко здійснити будь-який лікар.
 4. У разі тривалого лікування гострих або хронічних захворювань, або ж за потреби продовжити лікування чи профілактику повторний електронний рецепт на потрібні ліки можна буде отримати дистанційно. Для цього в системі має бути зафіксований діагноз та призначення від вашого лікуючого лікаря.
 5. Якщо ви маєте хронічні захворювання, завчасно перевірте інструкцію ліків, які ви вживаєте, та якщо вони рецептурні – заплануйте візит до вашого лікуючого лікаря у квітні для того, щоби надалі безперешкодно придбати ліки за рецептом в аптеці.
 6. Ви зможете погасити електронний рецепт частково, тобто придбати меншу кількість ліків, аніж вам призначив лікар. Так ви зможете одноразово погасити рецепт на мінімальну кількість препарату (наприклад, блістер чи ампулу). При цьому повторно отримувати рецепт для відпуску залишку ліків не потрібно.
 7. У разі, якщо ви чи ваші близькі не маєте мобільного телефону, лікар надрукує спеціальну інформаційну пам’ятку з деталями призначення, номером та кодом для погашення рецепта в аптеці або ж ви можете обрати паперовий рецепт.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ САЙТУ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ НА РЕЦЕПТУРНІ ЛІКИ:

ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО РЕЦЕПТУ З КВІТНЯ 2023 РОКУ

ОЗНАЙОМИТИСЯ З НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНИМИ ПИТАННЯМИ ЩОДО ВІДПУСКУ РЕЦЕПТУРНИХ ЛІКІВ ЗА ЕЛЕТРОННИМ РЕЦЕПТОМ

ЯК ОТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ. МАРШРУТ ПАЦІЄНТА

ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я №16 (40) 2023


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

 • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222