Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ

|

Багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний медичний заклад КНП «Міська поліклініка №8» ХМР має багаторічний досвід проведення профілактичних медичних оглядів різних груп населення. Досвід та професіоналізм медичних працівників, наявність сучасної діагностичної бази  забезпечує їх якісне  і комфортне для пацієнтів проведення.

У поліклініці №8 створена і діє комісія з проведення первинних медичних оглядів по договорах для жителів Олексіївського мікрорайону Шевченківського району м. Харкова, а також по проведенню  періодичних профоглядів для жителів інших адміністративних районів міста за наявності відповідного договору підприємства (організації) з поліклінікою. Робота комісії проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує цей розділ діяльності медустанов, а саме:

 • наказ МОЗ України № 246 від 21.05.2007 року “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій”;
 • наказ МОЗ України № 280 від 23.07.2002 року “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб” з доповненнями, що містяться в наказі МОЗ України № 150 від 21.02.2013 року.
 • Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій розроблено на виконання статті 17 Закону України “Про охорону праці”.

ВИДИ МЕДИЧНИХ ПРОФОГЛЯДІВ

Первинні (попередні) медичні профогляди проходять громадяни, які влаштовуються на роботу з метою:

 • визначення стану здоров’я працівника та можливості виконання без погіршення здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процессу;
 • виявлення професійних захворювань, що виникли раніше при роботі на попередніх виробництвах.

Періодичні медичні профогляди проводяться для працюючого населення за умови наявності договору на обслуговування, укладеного з підприємством і поліклінікою, а також списків співробітників, які підлягають медогляду. Цей вид профоглядів спрямовано на:

 • своєчасне виявлення професійних захворювань (загальних та виробничо зумовлених);
 • вирішення питання щодо можливості працівника продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів трудового процесу.

Позачергові медичні огляди проводяться за ініціативою самого працівника або роботодавця.

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ МЕДОГЛЯДІВ

 1. З направленням підприємства (організації) звернутися до кабінету медоглядів (кабінет №306, 3-й поверх), де отримати обхідний лист з переліком фахівців, у яких потрібно пройти обстеження, та направлення на лабораторні дослідження. Звертатися за графіком роботи медичної сестри кабінету медоглядів.
 2. Отримання висновку про проходження медичних оглядів, вирішення поточних організаційних питань – у кабінеті медоглядів (№ 306, 3-й поверх). Звертатися за графіком роботи лікаря кабінету медоглядів.
 3. Для оформлення санітарних книжок слід звернутися у кабінет медоглядів (№ 306, 3-й поверх) для отримання роз’яснень та направлень на обстеження. Звертатися за графіком роботи медичної сестри кабінету медоглядів.

ФАХІВЦІ КАБІНЕТУ МЕДОГЛЯДІВ

ШАДАНІЯ НАТЕЛА МЕЛІТОНІВНА, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи за фахом 36 років;

ПОВЗИК АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ, лікар-терапевт, фізіотерапевт, лікар-спеціаліст, стаж роботи за фахом 38 років.

КОЛОДЯЖНА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА, сестра медична.

ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ МЕДОГЛЯДІВ

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Для проведення медогляду необхідно мати направлення з місця роботи, в якому вказані:

 • назва підприємства (організації);
 • посада, на яку влаштовується потенційний працівник;
 • названий вид роботи (робота з наявністю шкідливих чинників виробництва або без них);
 • при необхідності вказана вимога про наявність санітарної книжки.

При відвідуванні кабінету медоглядів необхідно мати при собі паспорт.

ВАЖЛИВО

Для проведення періодичних медичних оглядів працівників роботодавець повинен укласти або вчасно поновити договір з лікувально-профілактичним закладом та надати список осіб, які підлягають медичному огляду.

Пам’ятайте! Профогляди є важливим інструментом збереження здоров’я людей і вимагають відповідального відношення як працедавців, так і самих працівників.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Шановні пацієнти! З 20 березня 2020 року всім, хто потребує проходження планового або первинного медичного огляду, але не має укладеної декларації на надання первинної медичної допомоги, необхідно вибрати один з варіантів:

 1. Підписати декларацію з лікарем-терапевтом /сімейним лікарем, незалежно від зареєстрованого місця проживання.
 2. Самостійно зареєструватися в електронній медичній системі Helsi.me, або за посиланням https://helsi.me/find-by-organization/b43b2a92-b4c1-4b7d-8447-c9e88619bffe/doctors

 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

 • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222