Структурні підрозділи
- ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (ЦПМСД) ПОЛІКЛІНІКИ
- Амбулаторія №1 ЦПМСД
- Амбулаторія №2 ЦПМСД
- КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР ПОЛІКЛІНІКИ
- Жіноча консультація
- Хірургічне відділення
- Неврологічне відділення
- Відділення відновного лікування
- Денний стаціонар
- Відділення мобільної паліативної медичної допомоги
- Рентген-діагностичне відділення
- Клініко-діагностична лабораторія
Інфекційні захворювання
Антибіотики – не вітаміни. Призначати антибіотики – справа лікаря
Стійкість бактерії до антибіотиків ставить під загрозу ефективну профілактику та лікування будь-яких інфекцій — від пневмонії та туберкульозу до одужання пацієнтів після операцій.
Сезонне нагадування про важливість раціонального використання антибіотиків під час респіраторних захворювань
З наближенням зими зростає ризик спалахів респіраторних захворювань, що супроводжуються збільшенням кількості звернень до лікарів по медичну допомогу та медикаментозне лікування. Однак варто зазначити, що частіше збудниками респіраторних захворювань є віруси, а не бактерії.
Вірусний гепатит А: шляхи інфікування, симптоми, профілактика
Вірусний гепатит А – захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг.
Вірусні гепатити: маршрут пацієнта для проведення скринінгу та діагностики
До уваги пацієнтів схема маршруту пацієнта щодо проведення скринінгу та діагностики вірусних гепатитів, розроблена Департаментом охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації в рамках заходів до Дня боротьби з вірусними гепатитами.
Вірусні гепатити – найпоришеніні інфекційні захворювання печінки
28 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з гепатитами. Відповідне рішення було ухвалене Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) у зв’язку з поширеністю та зростанням захворюваності і тяжких наслідків гепатиту.
Всесвітній день боротьби з гепатитами
Щорічно 28 липня відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитами, який в 2024 році проходитиме під гаслом «Час діяти». Цього року увага акцентується на необхідності розширення доступу до діагностики та лікування гепатиту.
Як уберегтися від гострих кишкових інфекцій у спеку
Літо традиційно є періодом підвищеної захворюваності на гострі кишкові інфекції (ГКІ). Причиною виникнення ГКІ зазвичай є вживання недостатньо термічно обробленої їжі, неякісних харчових продуктів, придбаних на стихійних ринках та у місцях несанкціонованої торгівлі.
Профілактика вірусного гепатиту А
Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна) — захворювання печінки вірусної етіології. Джерелом інфекції є хвора людина в інкубаційному періоді.
Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь
З початком літа почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, зумовлених вживанням бактеріально забруднених продуктів харчування та питної води.
Пам’ятка щодо профілактики холери
Холера – це гостре кишкове інфекційне захворювання, яке представляє особливу небезпеку життю і здоров’ю людей. Якщо не розпочати лікування, сильне зневоднення може призвести до шоку, коми та смерті протягом кількох годин.