Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

Профспілковий комітет

Профспілкова організація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР – одна з найбільш численних та авторитетних серед первинних організацій, що входять до складу Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. У її складі лікарі, медичні сестри, співробітники медустанови.  Багато з них успішно поєднує професійну і громадську діяльність.

СКЛАД ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ

Калугіна Е.С. – голова профкому, старша сестра медична Центру первинної медико-санітарної допомоги;

Ішуткіна Т.В. – член профкому, завідувач КДЛ;

Гордієнко Г.І. – член профкому, лікар-терапевт ЦПМСД;

Хуснутдінова Н.В. – член профкому, бухгалтер;

Сіденко Ю.С. – член профкому, сестра медична ЦПМСД;

Добровольська І.М. – член профкому, фельдшер-лаборант.

КОМІСІЇ ПРОФКОМУ

 • комісія з культурно-масової та фізкультурної роботи (голова комісії – Ішуткіна Т.В., завідувач КДЛ);
 • комісія з роботи з молоддю, дітьми та підлітками (голова комісії – Танько Н.Ю., завідувач 3-го терапевтичного відділення).
 • комісія з охорони праці і техніки безпеки, здоров’я співробітників (голова комісії – Дашук Т. П., інженер з охорони праці);
 • комісія з організаційно масової роботи (голова комісії – Федорова Н.В.);
 • комісія з соціального і економічного захисту (голова комісії – Бурма Р. Р., начальник штабу ГО);
 • ревізійна комісія (голова комісії – Титаренко Н.А., старша сестра медична 1 амбулаторії ЦПМСД).

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР – НАДІЙНИЙ МЕХАНІЗМУ ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ І ІНТЕРЕСІВ

Профспілковий комітет, його комісії націлені на проведення роботи з захисту економічних і соціальних інтересів членів профспілки. Найбільш важливою складовою соціально-правової роботи є розробка й укладення колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом, а також здійснення контролю за його виконанням.

Цей важливий нормативно-правовий документ було прийнято у колективі поліклініки №8 в 2015 році, у подальшому до нього вносилися зміни. У ньому не лише уточнюються окремі положення трудового законодавства, але й включені додаткові соціальні пільги і гарантії для працівників.

DSC_1269- (Medium)В одному з обласних галузевих конкурсів на кращий колективний договір серед лікувально-профілактичних установ охорони здоров’я Харківської області з чисельністю до 500 працюючих поліклініка №8 була удостоєна почесної грамоти Харківської обласного комітету обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

DSC_1300- (Medium)А об’єднання профспілок Харківської області відзначило почесною грамотою профспілковий комітет поліклініки № 8 за зайняте третє місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір серед установ бюджетної сфери з чисельністю штатних працівників більше 300.

Лист-подяка, підписаний головою об’єднання профспілок Харківської області С. А. Ткаченко, адресовано керівнику ЛПУ № 8 О.С. Чумаченко. У ньому відмічено її вклад у вдосконалення соціального діалогу з первинною профспілковою організацією та підвищення ролі колективного договору як надійного механізму захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів колективу.

DSC_1292 (Medium)

КОЛЕКТИВ ПОЛІКЛІНІКИ ЖИВЕ ДРУЖНЬОЮ СІМ’ЄЮ

Організація та участь у масових заходах дозвілля – один із найбільш активних напрямів у роботі профспілкової організації. Спільно з адміністрацією та радою медичних сестер проводяться святкові заходи, приурочені до календарних дат і професійних свят – Дня медичного працівника і Дня медичної сестри, нагороджуються члени профспілки, які мають кращі досягнення, проводиться вітання з нагоди ювілейних дат. Стало традиційним вшановування ветеранів поліклініки.

Профспілковий комітет вручає подарунки і квитки на новорічні святкові театральні вистави  для дітей співробітників.

У поліклініці проходять зустрічі з творчими колективами, діячами культури і мистецтва Харкова. Розповсюджуються квитки на спектаклі, концерти, циркові вистави.

Представники колективу беруть активну участь у районних, міських та обласних конкурсах, фестивалях, спартакіадах, демонструючи добрі результати і домагаючись вагомих перемог.

КРАЩІ В ОБЛАСНОМУ ОГЛЯДІ-КОНКУРСІ – 2018

Профспілкова організація КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” зайняла 1-е місце за підсумками обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію, проведеного об’єднанням профспілок Харківської області в січні-лютому 2018 року (категорія закладів з чисельністю працюючих до 500 людей).

Основними критеріями визначення переможців огляду-конкурсу були наступні показники: посилення мотивації профспілкового членства;  активізація діяльності первинної профспілкової організації та її лідера з питань підвищення рівня внутрішньосоюзної і організаційної роботи;  робота по охороні праці тощо.

ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІКЛІНІКИ №8 СТАЛА КРАЩОЮ ЗА ПІДСУМКАМИ ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ

Детальніше про профсоюзну діяльність у рубриці Наші досягнення

DSC_1694-л

 


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

 • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222