Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (ЦПМСД) ПОЛІКЛІНІКИ

Центр первинної медико-санітарної допомоги поліклініки №8 створений у 2018 році на виконання рішення Харківської міської ради у відповідності до наказу МОЗ України від 29.07.2016 року №801  «Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи» з метою забезпечення потреб мешканців Олексіївського жилмасиву м. Харкова у первинній медичній допомозі.

Саме на первинній ланці пацієнти  отримують такі медичні послуги, як діагностика та профілактика найпоширеніших захворювань, консультації з різноманітних питань щодо здорового способу життя, рецепти на ліки від багатьох хронічних захворювань. Для цього у Програмі медичних гарантій передбачено пакет “Первинна медична допомога”.

Очолює Центр медичний директор ЦПМСД Танько Наталія Юріївна, лікар-терапевт з 31-річним лікарським стажем, яка має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «терапія».

До структури Центру входить дві амбулаторії, які об’єднують більше 30-ти лікарів-терапевтів. Завідувач амбулаторії №1Струков Дмитро Вадимович, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, має лікарський стаж 18 років, завідувач амбулаторії №2Мустафаєва Офелія Бахлул-кизи, лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії, лікарський стаж  20 років.

    

ВІДОМОСТІ ПРО ЛІКАРІВ ЦЕНТРУ ПСМД

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ЛІКАРІВ-ТЕРАПЕВТІВ ТА СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

Центру ПМСД підпорядкований кабінет щеплень, фахівці яких виконують важливі функції у комплексній діяльності по наданню первинної медичної допомоги та протистоянні інфекційним хворобам, включаючи коронавірусну інфекцію.

У числі основних завдань ЦПМСД – організація надання прикріпленому населенню первинної медичної допомоги, забезпечення її доступності та належної якості.

Фахівці Центру ПМСД забезпечують:

 • проведення заходів масової та індивідуальної профілактики інфекційних захворювань;
 • раннє виявлення та профілактику неінфекційних захворювань, визначення груп підвищеного ризику;
 • проведення санітарно-просвітницької роботи, навчання населення здоровому способу життя, основам надання самодопомоги та взаємодопомоги;
 • проведення скринінгу захворювань, раннє виявлення яких веде до зменшення інвалідизації та смертності населення;
 • здійснення відбору хворих для отримання санаторно-курортного лікування відповідно до показань;
 • проведення експертизи тимчасової втрати працездатності;
 • виписку рецептів для пільгового забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення та за певними категоріями захворювань відповідно до чинного законодавства, зокрема, за урядовою програмою «Доступні ліки»;
 • наступність та послідовність медичного обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів у взаємодії з іншими ЗОЗ відповідно до медичного маршруту пацієнта, направлення пацієнтів для отримання інших видів медичної допомоги;
 • реалізацію права громадян вільно вибирати лікаря, який надає первинну медичну допомогу;
 • організаційно-методичну роботу з надання ПМД у своїх підрозділах, що включає збір, узагальнення та контроль достовірності статистичної інформації, аналіз стану здоров’я населення, планування лікувально-профілактичних заходів відповідно до потреб населення, організацію підвищення професійної кваліфікації кадрів, впровадження сучасних методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, сучасних інформаційних технологій тощо.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ЛІКАРІВ -ТЕРАПЕВТІВ ЦЕНТРУ ПМСД

ПЕРЕЛІК ОБОВ’ЯЗКІВ ЛІКАРЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ОБСЯГ АНАЛІЗІВ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ

ОБОВ’ЯЗКОВІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОГЛЯДИ

З квітня 2018 року фахівці Центру ПМСД, керуючись алгоритмом дій, прописаних наказом МОЗ України від 19.03.2018 № 503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу”,  активно включились до проведення національної кампанії з вибору лікаря ПМД «Лікар для кожної сім’ї», що передбачає підписання декларацій з пацієнтами.

Детальніше про медичну реформу у рубриці поліклінічного сайту «МЕДРЕФОРМА»

Галерея – ЛІКАРІ ЦЕНТРУ ПМСД


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

 • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222