Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

Кедрова діжка

Кедрова діжка – це унікальний резервуар, який був винайдений ще у стародавні часи. За своїм впливом він не має аналогів, у зв’язку з чим активно застосовується для лікування різноманітних захворювань.

Ця фітодіжка використовується не тільки у терапевтичних цілях, її застосування допомагає довше зберігати молодість шкіряних покривів, а також відчувати себе набагато бадьоріше та активніше. Після завершення процедури настає прилив сил і поліпшення настрою.

Облаштування кедрової діжки

Фітодіжка облаштована досить просто, її можна назвати міні-сауною. До дерев’яного кедрового корпусу додається термостійкий паропровід. Вода з кабінки видаляється за допомогою спеціального зливу. Зовні знаходиться парогенератор, який оснащений регуляторами температурного режиму. Тут же розміщена ємність, призначена для фітозборів.

Слід зазначити, що ефірні масла та різноманітні фітозбори спричиняють додатковий вплив, тим самим підсилюючи ефект від проведення цієї корисної процедури.

Під час проведення процедури голова людини знаходиться зовні, що виключає вплив на її пари (а це важливо для тих, хто погано почувається при відвідуванні звичайної парної). Пацієнт може самостійно регулювати температурний режим всередині діжки.

Показання до застосування кедрової діжки

Використання діжки показано людям з патологією серцево-судинної системи. Вона допомагає знижувати рівень холестерину, а також відновлює і покращує кровообіг, дає позитивний ефект при варикозному розширенні вен.

Ця процедура позитивно впливає на нервову систему, підвищує імунітет і нормалізує обмін речовин, знімає больові відчуття в м’язах і суглобах, покращує стан здоров’я при радикуліті, а також і при ревматизмі.

Регулярне її застосування допомагає боротися з зайвою вагою, позбавляє від ненависного целюліту. Ефективна вона і при деяких шкірних захворюваннях, сприяє відновленню діяльності дихальних шляхів.


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

  • E-mail: poliklin8@i.ua

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222