Структурні підрозділи
- ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (ЦПМСД) ПОЛІКЛІНІКИ
- Амбулаторія №1 ЦПМСД
- Амбулаторія №2 ЦПМСД
- КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР ПОЛІКЛІНІКИ
- Жіноча консультація
- Хірургічне відділення
- Неврологічне відділення
- Відділення відновного лікування
- Денний стаціонар
- Відділення мобільної паліативної медичної допомоги
- Рентген-діагностичне відділення
- Клініко-діагностична лабораторія
Головне про температуру тіла
Ртутний, вушний, електронний, безконтактний — яких тільки термометрів не існує! Пропонуємо з’ясувати, чим вони відрізняються і взагалі поговорити про температуру тіла, адже саме цей симптом часто для нас є маячком, що щось не так і час іти на лікарняний.
Про лихоманку, як правильно вимірювати температуру та чи потрібно її «збивати» ділимося в свіжому тексті на сайті – клікай і читай (https://berezhy-sebe.com/use-shcho-vy-khotily-znaty-pro-temperaturu-tila/)
«Нормальна» температура — це не один універсальний показник, вона буває різною. За деякими даними таким вважають діапазон 36,1 °C-37,2 °C. Проте на це може впливати багато факторів, як-от вік, час доби, індивідуальні фізіологічні особливості людини, інфекція тощо.
Багато людей звикли вважати, що найточніший термометр — ртутний. І краще ризикнути тим, що його можна розбити, ніж купувати електронний. Дослідження з цього приводу проводилися ще багато років тому й показали, що відчутної різниці в точності між електронним і ртутним термометрами немає. Так само, як і немає клінічної необхідності використовувати ртутний термометр понад 3 хвилини. А пам’ятаєте, як медсестра в школі казала тримати його 5, а то й усі 10 хвилин?
Джерело: телеграм-канал Бережи себе t.me/berezhy-sebe
Платформа доказової інформації про здоров’я від INSCIENCE.